Розділ: Загадки

Page Divider
 
 
 
 

« Загадка №38: У в`язниці »

  Логічні загадки
     В одній в`язниці на всесвітній день зеків влаштували конкурс-гру. У грі беруть участь усі в'язні і у разі виграшу адміністрація обіцяє всіх їх випустити. Ось у чому полягає гра:
     Всіх в'язнів садять окремо по різних карцерах. Потім одного будь-якого з в'язнів випускають і ведуть в спеціальний карцер з лампочкою. Ніхто із в'язнів не знає і не може підглянути кого саме в той карцер ведуть. У спеціальному карцері є 1 лампочка і в'язень має право включити/виключити/залишити без змін лампочку. Потім його знову замикають в його карцері і беруть довільного іншого в'язня (це може бути і той самий).
     Так гра продовжується цілий день. В'язні виграють якщо якийсь із в'язнів вийде із спеціального карцеру і скаже "тут вже були всі в'язні" і це буде правдою, інакше, якщо це неправда, гра закінчується.
     Перед початком гри в'язні можуть обговорити між собою стратегію гри, але під час гри ніхто ні з ким не може спілкуватись. На початку лампочка виключена.
     Задачка цілком на логіку, не має ніяких приколів типу залишити якийсь знак в спецкарцері, або на дотик визначити скільки працює лампочка...
     Допоможіть в'язням вибратись з тюрми!